EL320.240.36 IN AG

| panel model | EL320.240.36 IN AG |
|---|---|
| Zespół Marka | Lumineq |
| Descrition | EL ,5.7 inch, 320×240 |
| płyta | EL |
| EL320.240.36 IN AG cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Obszar aktywny | 115.1×86.3 mm |
| Zarys | 148.1×104.7 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 50 : 1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | Mono(Yellow) (1-bit) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 120Hz |
| Interfejs sygnału | Parallel Data (1ch, 4-bit) , 20 pins |
| Napięcie wejściowe | 5/12V (Typ.)(VL/VH) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem Lumineq EL320.240.36 IN AG.
Lumineq EL320.240.36 IN AG są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu Lumineq EL320.240.36 IN AG pdf lub szczegółowymi specyfikacjami EL320.240.36 IN AG Lumineq lub innych monitorów LCD Lumineq, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z Lumineq EL320.240.36 IN AG dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Lumineq EL320.240.36 IN AG są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu Lumineq EL320.240.36 IN AG pdf lub szczegółowymi specyfikacjami EL320.240.36 IN AG Lumineq lub innych monitorów LCD Lumineq, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z Lumineq EL320.240.36 IN AG dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "EL320.240.36 IN AG"
- Lumineq EL320.240.36 IN AG
- EL320.240.36 IN AG datasheet
- EL320.240.36 IN AG obrazu
- EL320.240.36 IN AG cena
- EL320.240.36 IN AG dystrybutor
